4 Forum Nowoczesnej Diabetologii

19-20 listopada 2021 r.

Organizatorzy

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPatronat: 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4 Forum Nowoczesnej Diabetologii, które odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2021 roku w Poznaniu. Tegoroczne motto naszego spotkania brzmi: 100 LAT EDUKACJI W INSULINOTERAPII.

Po roku przerwy ponownie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji, podczas której najwięcej czasu poświęcimy warsztatom prowadzonym w formie stacjonarnej. Chcemy rozmawiać z Państwem o pompach insulinowych i monitorowaniu glikemii, telemedycynie, nowoczesnej edukacji oraz systemach zamkniętej pętli.

Jesteśmy szczęśliwi, że znów będziemy mogli spotkać się w gronie diabetologów, ale również członków zespołów terapeutycznych, którzy nie ustają w doskonaleniu swoich umiejętności w zakresie nowoczesnego leczenia cukrzycy.

Część wykładowa odbędzie się w formie hybrydowej. Będzie zatem możliwość do skorzystania z wykładów również w formule online.

Zapraszamy do udziału! Po trudnym czasie pandemii spotkajmy się, żeby budować wspólnie nowe rozwiązania w leczeniu cukrzycy!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Aleksandra Araszkiewicz
Andrzej Gawrecki
Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

Rejestracja na 4 Forum Nowoczesnej Diabetologii zostanie uruchomiona wkrótce.

Materiały z poprzednich edycji konferencji są dostępne na portalu edu.diabetech.life

     ZAŁÓŻ KONTO